Pyszna kawa w podróży – automatyczne ekspresy do kawy na stacje paliw

Pyszna kawa w podróży – automatyczne ekspresy do kawy na stacje paliw

Chcesz podwyższyć obroty na stacji paliw? A może zależy Ci na większym zadowoleniu klientów? Przyciągaj ich nie tylko przystępnymi cenami, ale również wyśmienitą kawą. Jak zacząć serwować ją na swojej stacji?

Ekspres do kawy na stacji paliw – to się opłaca

Dzisiaj ekspres do kawy franke można znaleźć na wielu stacjach paliw. Aromatyczny napar serwują stacje Orlen, Shell, BP i inne na terenie całej Polski.

Wielu klientów odwiedzających stacje paliw zatrzymuje się na nich po to, aby zamówić pyszną kawę. Kawa ma właściwości pobudzające, dodaje energii i obniża poziom stresu, dlatego świetnie sprawdzi się o poranku w trakcie dojazdu do pracy albo w przerwie podczas długiej podróży.

Nowoczesne ekspresy na stacji paliw pozwalają na łatwe i szybkie przygotowywanie wyśmienitych naparów jednym naciśnięciem przycisku. Wyśmienite napoje kawowe mogą stać się atutem także Twojej stacji!

Jaki ekspres do kawy sprawdzi się na stację paliw?

Dobry ekspres do kawy na stację paliw powinien wyróżniać się prostą obsługą i jednocześnie wysoką wydajnością. Powinien oferować także szeroką gamę kaw, aby każdy z klientów mógł znaleźć spośród nich dla siebie coś w sam raz.

Profesjonalne automatyczne ekspresy Franke oferują wszystko, czego potrzeba do przygotowywania aromatycznej kawy na stacji paliw. Są w stanie zmielić ziarna, zaparzyć z nich kawę oraz spienić mleko. Za ich pomocą można wykonać kawy jak espresso, americano, cappuccino czy cafe latte, a ponadto napoje jak kakao, herbata, gorąca czekolada.

Jak wyposażyć stację paliw w ekspres do kawy?

Właściciele stacji paliw, którzy chcieliby wyposażyć je w ekspresy do kawy, mogą zdecydować się na jedną z kilku opcji finansowania:
– dzierżawa ekspresu do kawy
– leasing ekspresu do kawy
– zakup ekspresu do kawy

Firmy dostarczające urządzenia, w tym automatyczne ekspresy Franke, mogą również zaoferować swoim klientom dostęp do kompleksowej gamy usług dodatkowych. Włączają one systematyczną dostawę kawy oraz dodatków do kawy, kubków jednorazowych na kawę, oraz zapewniają profesjonalne wsparcie techniczne.

Written by admin

Leave a comment